dla formacji tanecznych, solistów, duetów, mini-formacji w kategoriach tanecznych obowiązujących w IDO .
dla amatorskich zespołów tanecznych : rewiowo-akrobatycznych, inscenizacji tanecznych które nie podlegają regulaminowi IDO .
dla profesjonalnych grup tanecznych - kostiumy estradowe
kostiumy do spektakli i produkcji tanecznych w tym musicali.
projekty kostiumów dla par tańca towarzyskiego ( zgodnie z regulaminem IDSF )

Zrealizowaliśmy i zaprojektowaliśmy już setki kostiumów dla formacji tańca współczesnego , nowoczesnego , zespołów inscenizacji tanecznych , rewiowo akrobatycznych , solistów , duetów ,mini formacji .
Wszystkie projekty posiadają szczegółowy opis techniczny i technologiczny dzięki czemu są one możliwe do zrealizowania przez Państwa krawcowe.
Współpracujemy z pracownia krawieckĄ "MAJKA" - Kielce, która wykonała już dla nas kilkaset realizacji kostiumów z naszych projektów .

Kontakt:
Augustyna Nowacka-Rowińska
Kom. 0 508 340 918
e-mail : augustyna-nowacka@wp.pl




Augustyna Nowacka -Rowińska

    Magister sztuki ,absolwentka Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Tkaniny i Ubioru specjalizacja - projektant i stylista  ubioru .  W trakcie 1 roku studiów na ASP zaczęła pracę jako projektant ubioru i dzianiny. Potem otworzyła własne Studio Mody ,w którym projektowała autorskie kolekcje odzieży .

    Swoje kolekcje pokazywała m.in. podczas Lubelskich "Prowokacji", Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuka i Moda, Poznańskiego Tygodnia Mody oraz na licznych pokazach i imprezach kulturalnych. Była jedną z trzech laureatów konkursu kwartalnika "Mody Top na projekty kożuchów dla Zakładów Futrzarskich w Kurowie, które pokazywane były podczas finałowego Pokazu Poznańskich Targów Mody .

   Współpracuje z lokalnymi mediami oraz firmami w zakresie przygotowywania pokazów i stylizacji oraz konsultacji w zakresie mody .

   Od 2000 roku do 2008 r  wykładowca kostiumu scenicznego, projektowania ubioru i kierownik Policealnego Studium Projektowania Ubioru w Kielcach oraz wykładowca projektowania ubioru na Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach na kierunku Wzornictwa  .

   Od 10 lat współpracuje z najlepszymi polskimi formacjami tanecznymi tworząc kostiumy i stylizacje na Mistrzostwa Polski, Europy, Świata .

  Członek jury Międzynarodowego Konkursu Projektantów Mody "Off Fashion Street - Kielce 2007"     edycja : maj , październik  2007 r

   Współpraca z lokalnymi mediami  w zakresie artykułów na temat mody i trendów m.in : Gazeta Wyborcza , Echo Dnia , Radio Kielce , Radio Plus , Radio Eska