współpracę z firmami, mediami , agencjami artystycznymi, placówkami itd. Dysponujemy bogatą ofertą programowo-artystyczną przygotowaną pod kątem imprez okolicznościowych, koncertów, festynów. Zajmujemy się reżyserią oraz oprawą artystyczną z odpowiednim doborem tematyki oraz repertuaru na daną okazję.

Zespoły z Naszego Studia wielokrotnie uczestniczyły w ogólnopolskich i międzynarodowych  imprezach artystycznych dając oprawę koncertów galowych oraz widowisk , min.: Wybory Miss Polonia ,Mister Poland, koncerty artystów scen polskiej estrady  grupy De-Mono, Koncert In Grid itd. Nasi tancerze występowali w programach telewizyjnych TV TVN, TVP.

Przedstawiamy kilka wydarzeń  z Naszym udziałem:

30.05.2010r.
Wybory Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010`

Przygotowania do finału konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej w pełni. Już w niedzielę poznamy nazwisko najpiękniejszej panny!
18 kandydatek do tytułu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010 od piątku intensywnie ćwiczy na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. W niedzielę, właśnie tu odbędzie się gala finałowa konkursu i dowiemy się, do której z dziewczyn trafi korona i tytuł najpiękniejszej!

Nie zabraknie upiora. W tej roli wystąpi Przemek Stokowiec. (Fot. Dorota Klusek)

Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010 - sobotnia próba
Próba w piątek, bardziej intensywne przygotowania w sobotę a jeszcze goręcej zapowiada się niedziela. My zajrzeliśmy na sobotni trening.

- Uśmiech! Dziewczyny pamiętajcie o zębach! - z balkonu krzyczy Tomek Rowiński, choreograf i reżyser gali. - Macie się uśmiechać! - przypomina.
Jednym uśmiech przychodzi z łatwością, inne cały czas o nim zapominają.

- Dziewczyny teraz wyjście w strojach kąpielowych. Weźcie peleryny i maski - instruuje Tomek, który już jest na dole. Dziewczyny wykonują układ. - Dobrze, teraz dajemy światło - to już uwaga do oświetleniowca.
Tomek dwoi się i troi. Jeszcze bardziej gorąco będzie jutro. Rano znów trening, do tego malowanie, czesanie. A wieczorem wielki finał. Na pewno dziewczyny nas zaskoczą.

Zadziwić nas może także wygląd Wojewódzkiego Domu Kultury. Jeśli ktoś myśli, że ten gmach nie może już niczym zadziwić, to się myli. Już przy wejściu, w holu, widać, że motywem przewodnim koncertu będzie "Upiór w operze". Zimne wnętrze nabrało bardziej kameralnego charakteru. Za to sala widowiskowa zamieniła się w teatr. O każdy detal na scenie z ogromną starannością zadbał osobiście sam Tomek Rowiński. Scenografią zajęła się Kasia Kowalewska-Szmit i Patrycja Kalinowska a oświetleniem Darek Ruchomski i Andrzej Poduszyński.

Całość w pełnej krasie zobaczymy w niedzielę, 30 maja, Początek koncertu finałowego o godzinie 18. Gwiazdą wieczoru będzie występ sopranistki Patrycji Krzeszowskiej oraz obdarzonego basem barytonem Grzegorza Szostaka.

Dorota Klusek
` Za kulisami wyborów Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010 - zobacz jak bawiły się najpiękniejsze i ich goście (zdjęcia)
Anna KRAWIECKA
Musical wszechczasów, "Upiór w operze" wyrażał to, co działo się na scenie i poza nią, podczas wyborów Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010. Kielecki choreograf Tomasz Rowiński stworzył niezapomniane widowisko.

Bankiet sprawił, że wszystkie dziewczyny były na luzie i tańcom nie było końca. A przy okazji nogi wyszły na jaw.
(Aleksander Piekarski)

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zamienił się w niedzielny wieczór w gmach starej opery. Ucztą dla oczu i uszu był pełen dzikich namiętności taniec formacji Rewanż, a także przejmujące, pieśni miłosne upiora - w tej roli solista, kielczanin, Grzegorz Szostak i jego ukochanej sopranistki - grała ją śpiewaczka Patrycja Krzeszowska. W takiej scenerii pojawiały się kandydatki do tytułu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010.A gdy było już po wyborach zaproszono wszystkich do Sali Lustrzanej, gdzie finalistki konkursu, modelki i goście żyli tym, co wydarzyło się na scenie.

Żyrandol i nauki

Tomasza Rowińskiego i jego żonę Augustynę, znaną kielecką stylistkę, otaczał tłum wyrażający uznanie za dzieło sztuki, które zobaczyliśmy. Właściciel klubu muzycznego Luvr, Zbigniew Olejarczyk, przypominał ze śmiechem, jak pan Tomasz zadzwonił do żony, że kupuje żyrandol za osiemset złotych, który chce wykorzystać w przedstawieniu.

- Od słynnej sceny licytacji pamiątek operowych, zaczyna się historia "Upiora". Ale to nie znaczy, że w domu mamy mieć kolejny rekwizyt, który na nic nam się nie przyda. Zapytałam, po co nam to? I jakoś wybiłam Tomkowi z głowy taki wydatek - wspominała pani Augustyna. I ją i wiele innych pań próbował porwać do tańca Piotr Kozłowski, który był przeszczęśliwy, że fryzury finalistek konkursu Miss Polonia, uczesanych w jego kieleckim salonie Expert, bardzo się podobały.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

WYBORY MAŁEJ MISS I MISTERA ZIEMI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ 2009
Data: 15 stycznia 2010

15.01.2010 r. w Sali Koncertowej Wojewódzkiego Domu Kultury odbył się finał wyborów Małej Miss oraz Małego Mistera Ziemi Świętokrzyskiej 2009 zorganizowany przez Gazetę "Echo Dnia". Podczas imprezy zaprezentował się w choreografii "Shiva" zespół "Rewanż III", który w listopadzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Show Dance zdobywając wysokie 8 miejsce.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

NAGRODY ZA OSIAGNIECIA W SPORCIE URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO 2009`
Data: 29 grudnia 2009

Na otwarcie uroczystej Gali w Kieleckim Centrum Biznesu "Exbud" zaproszona została grupa "Rewanż I", która dała pokaz, a następnie otrzymała wyróżnienie i puchar za szczególne osiągnięcia na Arenie Ogólnopolskiej i Międzynarodowej.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚWIĘTOKRZYSKA NAGRODA JAKOŚCI 2009` URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W KIELCACH
Data: 8 grudnia 2009

Dnia 08.12.2009 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyła się uroczysta Gala pn.: "Świętokrzyska Nagroda Jakości 2009. Wieczór uświetniły pokazy zespołu "Rewanż I", który przedstawił choreografie do piosenek Czesława Niemena w wykonaniu Dariusza Bernatka: "Pod papugami", "Obok nas", "Dziwny ten świat".

----------------------------------------------------------------------------------------------------

EURO-GMINA 2008/2009
Data: 5 czerwca 2009

W dniu 5.06.2009 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się uroczysta gala "EURO-GMINA 2008/2009". Koncert otworzył zespół "Rewanż II" a zakończył "Rewanż III"

W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach na uroczystej gali wręczono nagrody samorządom z naszego regionu, które wykazały się najciekawszymi inicjatywami oraz bogatym dorobkiem z różnorodnych dziedzin.
Uroczystą galę otworzył taneczny występ mistrzów Polski - kieleckiego Studia Tańca i Stylu Rewanż. Następnie marszałek Adam Jarubas, dyrektor generalny Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego Maria Szydłowska i dyrektor Agencji Pop-Art Jerzy Chrobot wręczyli statuetki.

Paulina Strojna
Echo Dnia

----------------------------------------------------------------------------------------------------

50-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej "Pionier"
Data: 4 czerwca 2009

W jubileuszowym Koncercie, który odbył się 4.06.2009, wystąpiły zespoły "Rewanż II" i "Rewanż III"

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał MISS ZIEMI SWIĘTOKRZYSKIEJ
"Heaven and Hell"
Data: 16 maja 2009

Finały Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2009 już za nami. Miłościwie nam panująca Miss to Ewelina Sahloul, kielczanka, tegoroczna maturzystka. Spośród 18 kandydatek do tytułu ujęła jury oryginalną urodą i scenicznym urokiem.
I nie tylko jury, bowiem każda prezentacja Eweliny nagradzana była przez widzów gromkimi brawami i wielkim entuzjazmem.
Niebiańskie klimaty
Emocjonujący wieczór gali upłynął pod znakiem niebiańskich klimatów, nie tylko z powodu scenografii i tanecznych występów zespołu Rewanż w anielskich kostiumach i pięknej choreografii Tomasza Rowińskiego. Widzom konkursu dane było obcować z pięknem w czystej postaci.
Na początek była to olśniewająca uroda Marty Matyjasik Miss Polonia 2002, która prowadziła wieczór wraz z wokalistą Łukaszem Zagrobelnym. Niebawem piękno na scenie pomnożono przez 18, bo tyle właśnie panien pojawiających się na scenie dostało do finału.
Na scenie mieliśmy okazję podziwiać kandydatki na Miss w okazałych wieczorowych sukniach, które z racji przepastnych dekoltów elektryzowały publiczność. Kolejna odsłona była nie mniej emocjonująca. Co zakrywały długie, falujące suknie czyli zgrabne i długie nogi zostało teraz "obnażone" w kolejnym wyjściu czyli legginsach z modnymi, krótkimi tunikami z kieleckiego sklepu Vanilla Szop`a.
Pytania nie takie straszne
Nadszedł moment na to, czego najbardziej obawiały się pretendujące do tytułu Miss dziewczęta, czyli pytania jury, które jednak nie okazały się takie straszne. Za kulisami było nerwowo, ale na scenie kandydatki błyskotliwie i z humorem odpowiadały nawet na podchwytliwe pytania. Dowiedzieliśmy się na przykład, że na bezludnej wyspie przyda się - prócz złotej rybki - krem z filtrem, że marzeniem może być szalony skok ze spadochronem połączony z lotem na Marsa, a w zdrowym ciele... zdrowy ząb!
Bollywood w Kielcach
Pierwsze lody z widownią i jurorami zostały przełamane. Na scenie pojawiły się dziewczyny w kostiumach kąpielowych ze sklepu First Lady i brawurowo wykonały taniec, którego nie powstydziliby się choreografowie z Bollywood. Wytchnienie natomiast przyniosły eleganckie pokazy sukien ślubnych ze sklepów Cymbeline i Paryżanka, w których dziewczęta majestatycznie przechadzały się po scenie. Zaproszona na scenę Diana Jarzyna, Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2008 ze wzruszeniem mówiła, że chętnie cofnęłaby czas, by jeszcze raz przeżywać radość bycia Miss. I deklarowała nawet, że gdyby mogła ... nie oddałaby korony. Z kolei Miss Polonia 2008 Angelika Jakubowska, będąca jurorką i gościem kieleckich finałów przestrzegała kandydatki, że tytuł Miss niesie ze sobą nie tylko wielką przygodę, podróże i wzruszenia, ale także ciężką pracę.
Muzyczne wibracje
Podczas gdy jury udało się na obrady, pozytywnych emocji dostarczył występ prowadzącego ten wieczór Łukasza Zagrobelnego. Piosenkami ze swojej ostatniej płyty ożywił publiczność i nastawił ją - jak mówią słowa jego znanego przeboju - ... na czekanie! Czekanie na najważniejszy werdykt wieczoru. Pozytywne, muzyczne wibracje udzieliły się też kandydatkom, bo za kulisami miały ochotę już organizować się na "Naszej Klasie" i nadal utrzymywać ze sobą kontakty.
Mamy Miss!
No i w końcu przyszedł czas na długo oczekiwany werdykt. Redaktorowi Naczelnemu Echa Dnia Stanisławowi Wróblowi przypadł zaszczyt odczytania, że Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej została kielczanka Ewelina Sahloul. Pierwsze kwiaty i gratulacje dostała od własnego chłopaka i mamy. - Jestem szczęśliwa, nie do końca w to wszystko jeszcze wierzę. Zachęcam inne dziewczyny do udziału w przyszłych konkursach. Ale to o czym marzę, to... zdjąć buty! - mówiła Miss tłumowi przyjaciół znajomych, którzy gratulowali sukcesu. Zaraz też wpadła w ramiona wzruszonej mamy.
Kolejnymi finalistkami wieczoru z Miss zostały:
Miss Models - Ewelina Sahloul
Tytuł Miss Foto - Adrianna Milcarz
Według internautów głosujących na portalu WWW.ECHODNIA.EU, Miss Internetu zostaje Karolina Stanik
Czytelnicy głosujący na Miss Echa Dnia tytuł przyznali Aleksandrze Strzale
Telewidzowie Kieleckiego oddziału Telewizji Polskiej wybrali Karolinę Gnysińską
Swoją Miss wybrali również słuchacze Radia Fama. Została nią Katarzyna Brzezińska
Tytuł Miss Elegancji trafił do Karoliny Stanik
Miss Osobowości została Katarzyna Nakonieczna
Dzikie Karty - Karolina Stanik i Aleksandra Strzała

Katarzyna Kulińska
Echo Dnia
Kliknij by przejść do pełnej galerii.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

"REWANŻ III" na Placu Zamkowym w Warszawie
Data: 7 maja 2009

Dnia 7.05.2009 na Placu Zamkowym w Warszawie odbyło się II Forum Funduszy Europejskich. Imprezę uświetnił "Rewanż III" z układami: "Shiva" oraz "Rafa koralowa".

----------------------------------------------------------------------------------------------------

"LEKARZ ROKU"
Data: 06 marca 2009

Dnia 06.03.2009 w Hotelu "Łysogóry" odbył się finał plebiscytu gazety "Echa Dnia" pod nazwą "Lekarz Roku". Galę otworzyła formacja "Rewanż I", która przedstawiła układy choreograficzne do piosenek Czesława Niemena.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Koncert "Wspomnienie"
Data: 28 lutego 2009

Dnia 28.02.2009 w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się koncert pt. "Wspomnienie" Dariusza Bernatka wykonującego utwory Czesława Niemena. Oprawę choreograficzną przygotował zespół "Rewanż I"

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowy Festiwal Piosenki im. Henryka Morysa
Data: 23 listopada 2008

Dnia 23 listopada odbył się Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki im. Hernyka Morysa - Kielce 2008. Koncert uświetnił występ tancerzy z formacji "Rewanż III".

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Koncert "WDK-Miastu"
Data: 11 listopada 2008

Już tradycyjnie w WDK z okazji Święta Niepodległośći obył się Koncert "WDK-Miastu". W koncercie uczestniczyła formacja Rewanż III.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

"NASZE DOBRE ŚWIĘTOKRZYSKIE"
Data: 23 października 2008

Dnia 23 października w Kieleckim Centrum Kultury obył się finał imprezy pod nazwą "Nasze dobre Świętokrzyskie" organizowanej przez gazetę "Echo Dnia". Imprezę otworzył pokaz show dance w wykonaniu Sylwany Mazur z formacji "Rewanż I".

----------------------------------------------------------------------------------------------------

"POMÓŻMY NASZYM PIĘCIORACZKOM
Koncert charytatywny "Pomóżmy naszym pięcioraczkom" zorganizowany przez Echo Dnia, Fundację Vivę - Serce Dzieciom, salon odzieży Beep Young Fashion oraz Wojewódzki Dom Kultury.
Data: 26 czerwca 2008
26.06.2008r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się koncert "Serce Dzieciom" dedykowany naszym kieleckim pięcioraczkom. Koncert w industrialnej scenografii poprowadzili Ewa Urbańska i Wiktor Ziętal. Na scenie mogliśmy obejrzeć pokazy mody w wykonaniu gwiazd sportu i estrady min. Andrzeja "Piaska" Piasecznego, modelki i Miss Polonie z ubiegłych lat oraz dzieci znanych kielczan. Gościnnie wystąpili tancerze z formacji Rewanż I, III i V . Przeprowadzono również aukcje na rzecz pięcioraczków. Reżyserię i choreografię przygotował Tomasz Rowiński.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wybory MISS POLONIA REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2008
Data: 24 maja 2008

24 maja w Kieleckim Centrum Kultury odbył się finał Miss Polonia Regionu Świętokrzyskiego 2008. Koncert Pt. "Helena Trojańska" wyreżyserował Tomasz Rowiński, który był również choreografem tegorocznych wyborów. W pięknej greckiej scenografii koncert poprowadzili Przemysław Sadowski i Aneta Czaban, pokazy taneczne uświetniły zespoły Rewanż I i II, zaś gwiazdą wieczoru była Joanna Liszowska.
Nasza tancerka Kinga Bochniak została Miss Publiczności oraz otrzymała "dziką kartę" umożliwiającą jej udział w Ogólnopolskich półfinałach Miss Polonia.
Gratulujemy!!!

/ filmy z wyborów Miss Polonia Regionu Świętokrzyskiego 2008
dostępne na stronie www.echodnia.eu /

----------------------------------------------------------------------------------------------------

50 LAT KSM
Data: 14 marca 2008

Dnia 14.03.2008r. odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury 50-lecie Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Koncert uświetnił pokaz formacji "Rewanż III" z choreografią "Skarabeusze"

----------------------------------------------------------------------------------------------------

KS VIVE Kielce - Focus Park Kiper Piotrków Tryb.
Data: 8 marca 2008

Dnia 08.03.2008r. odbył się mecz "Vive-Kielce". Przed jego rozpoczęciem gościnnie zaprezentowały się tancerki z formacji "Rewanż I"
Prezentacja Kolportera Korony-Kielce
Data: 19 stycznia 2008
19.02.2008r. w wypełnionej po brzegi hali przy ulicy Krakowskiej zaprezentowały się wszystkie drużyny, począwszy od pierwszoligowych futbolistek, skończywszy na pierwszym zespole Korony, grającym w Orange Ekstraklasie. Imprezę uświetniły pokazy formacji "Rewanż I, II"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał "Małej Miss Regionu Świętokrzyskiego"
Data: 16 stycznia 2008

16.01.2008r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się finał "Małej Miss Regionu Świętokrzyskiego" organizowany przez gazetę "Echo Dnia". Imprezę otworzył pokaz formacji "Rewanż III" z choreografią pt. "Skarabeusze"

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał plebiscytu gazety ECHO DNIA pt. "Sportowiec Roku"
Data: 10 stycznia 2008

Dnia 10.01.2008r. w Centrum Biznesu EXBUD odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu "Echa Dnia" na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów 2007 roku w województwie świętokrzyskim. Imprezę uświetniły pokazy formacji "Rewanż I, II"

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowy Festiwal Piosenki im. Henryka Morysa Kielce 2007
Data: 25 listopada 2007

Formacje Rewanż wystąpiły na koncercie galowym podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki im. Henryka Morysa Kielce 2007
W koncercie galowym gościnnie wystąpiły formacje: Rewanż II, Rewanż III

----------------------------------------------------------------------------------------------------

"Belfer roku"- Koncert Finałowy
Data: 10 maja 2007

10.05.2007 w sali koncertowej Wojewódzkiego Domu Kultury odbył się finał plebiscytu gazety Echo Dnia pt. "Belfer Roku". Imprezę uświetniły pokazy formacji "Rewanż II" i "Rewanż IV

XIII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2007
Data: 21 kwietnia 2007

Po raz XIII odbyły się w Małogoszczy Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych. Co rok impreza cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku udział w imprezie  wzięło 78 zespołów. Przypomnijmy, że 13 lat temu pomysłodawcami konkursu byli:  Edyta Piotrowska (organizator) i Tomasz Rowiński.
Nasze Studio reprezentowały dwie formacje: "Rewanż IV" w choreografi  pt. "Saturn" "Rewanż II" w choreografii pt. "Produkcja II"

Formacja "Rewanż II" została LAUREATEM konkursu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Polskie Składy Budowlane PSB
Data: 20 kwietnia 2007

Dnia 20 kwietnia 2007 w wielofunkcyjnej Hali przy ul. Bocznej odbyła się zamknięta impreza Polskich Składów Budowlanych. Imprezę uświetniły pokazy formacji "Rewanż I". (przedstawiane układy choreograficzne: "Picasso", "Wiązanka Odbudowy", "Clip-Dance")

Gwiazdą wieczoru był koncert In Grid.