Mistrzostwa Polski Show Dance i Production - Kalisz 2010

W dniach 18-19.06.2010r. w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Show Dance
i Production , które są eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata na rok 2010`.
Kielce i woj. świętokrzyskie reprezentowały dwa zespoły ze Studia Tańca i Stylu "Rewanż" Tomasza Rowińskiego.

Tytuł Mistrza Polski w kategorii produkcje wywalczył "Rewanż I" tancerze w wieku 14-24 lata / choreografia pt.: "Potępiona" /. To aktualni II vice Mistrzowie Świata w tej kategorii.

Zaraz za nimi tytuł I vice Mistrza zdobył młodszy zespól /tancerze w wieku 11-14 lat /
"Rewanż III" / choreografia pt.: "królowa śniegu"/.Młodszy skład na ostatnich Mistrzostwach Świata wywalczył  8 miejsce.
Choreografie opracował sam Tomasz Rowiński , kostiumy Augustyna Nowacka-Rowińska, elementy akrobatyki sportowej Adam Makowski zaś scenografię dla obu zespołów wykonał Maciej Miernik.

Radość tancerzy oraz Tomasza Rowińskiego z sukcesu jest ogromna. Kategorię w której tańczyliśmy oceniało 11 sędziów . W ocenie finałowej zobaczyliśmy komplet 1 pierwszych miejsc wyciągniętych na tabliczkach przez 11 sędziów dla zespołu "Rewanż I". To był niesamowity  widok! Grupa młodsza również nie odpuściła konkurencji - siedmiu sędziów podniosło tabliczkę z 2 miejscem , co zapewniło im tytuł I vice Mistrza.
Teraz przed nami Mistrzostwa Świata, które odbędą się w listopadzie w niemieckim mieście Riesa, gdzie będziemy bronić tytułu Vice Mistrza Świata- powiedział Tomasz Rowiński.

Podziękowania dla rodziców z zespołu "Rewanż III" za pomoc i silny doping podczas Mistrzostw Polski!!!

Warto dodać, że już w sobotę tancerze wyjeżdżają na 10-cio dniowy obóz taneczny na którym będą szlifować formę , a zaraz po nim na drugi dzień zespół "Rewanż III" wyjeżdża do Warszawy na główny casting do programu TV TVN "Mam Talent" .Precastingi już przeszli pomyślnie w maju!!!

                        Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za kieleckich tancerzy!